• nikifc.gr

Το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου της Γ' Εθνικής '18-'19



Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης 12 Σεπτεμβρίου η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής 2018-2019.

Η Νίκη Βόλου συμμετέχει στον 4ο όμιλο και το πρόγραμμα είναι το εξής:

1η αγωνιστική ΑΟ Σελλάνων- ΑΟ Στυλίδας Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Φωκικός Νίκη Βόλου-Θησέας Αγριάς ΓΣ Αλμυρού- Αναγέννηση Καρδίτσας Απόλλων Μακρυχωρίου- Πιερικός Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου Αστέρας Ιτέας-ΑΣ Μετέωρα

2η αγωνιστική Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- ΑΟ Σελλάνων ΑΟ Στυλίδας- Νίκη Βόλου Φωκικός – ΓΣ Αλμυρού Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου Αναγέννηση Καρδίτσας- Οικονόμος Τσαριτσάνης Πιερικός-Αστέρας Ιτέας Ολυμπιακός Βόλου- ΑΣ Μετέωρα

3η αγωνιστική ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου ΓΣ Αλμυρού- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Στυλίδας Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας Ολυμπιακός Βόλου -Πιερικός

4η αγωνιστική ΓΣ Αλμυρού- ΑΟ Σελλάνων Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Οικονόμος Τσαριτσάνης ΑΟ Στυλίδας- Αστέρας Ιτέας Φωκικός- ΑΣ Μετέωρα Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

5η αγωνιστική ΑΟ Σελλάνων- Απόλλων Μακρυχωρίου Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού Αστέρας Ιτέας- Νίκη Βόλου ΑΣ Μετέωρα -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Ολυμπιακός Βόλου -ΑΟ Στυλίδας Πιερικός – Φωκικός Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς

6η αγωνιστική Οικονόμος Τσαριτσάνης- ΑΟ Σελλάνων Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Πιερικός ΑΟ Στυλίδας- Αναγέννηση Καρδίτσας Φωκικός- Θησέας Αγριάς

7η αγωνιστική ΑΟ Σελλάνων- Αστέρας Ιτέας ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου Πιερικός- ΓΣ Αλμυρού Αναγέννηση Καρδίτσας -Νίκη Βόλου Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Φωκικός – ΑΟ Στυλίδας

8η αγωνιστική ΑΣ Μετέωρα- ΑΟ Σελλάνων Αστέρας Ιτέας -Ολυμπιακός Βόλου Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός Απόλλων Μακρυχωρίου- Αναγέννηση Καρδίτσας ΓΣ Αλμυρού- Θησέας Αγριάς Νίκη Βόλου – Φωκικός Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- ΑΟ Στυλίδας

9η αγωνιστική ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου Πιερικός- ΑΣ Μετέωρα Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης Φωκικός- Απόλλων Μακρυχωρίου ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η αγωνιστική Πιερικός- ΑΟ Σελλάνων Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΣ Μετέωρα- Θησέας Αγριάς Αστέρας Ιτέας- Φωκικός Οικονόμος Τσαριτσάνης- ΑΟ Στυλίδας Απόλλων Μακρυχωρίου- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας ΓΣ Αλμυρού- Νίκη Βόλου

11η αγωνιστική ΑΟ Σελλάνων- Αναγέννηση Καρδίτσας Θησέας Αγριάς – Πιερικός Φωκικός- Ολυμπιακός Βόλου ΑΟ Στυλίδας – ΑΣ Μετέωρα Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αστέρας Ιτέας Νίκη Βόλου- Οικονόμος Τσαριτσάνης Απόλλων Μακρυχωρίου- ΓΣ Αλμυρού

12η αγωνιστική Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός Πιερικός- ΑΟ Στυλίδας Ολυμπιακός Βόλου -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας ΑΣ Μετέωρα -Νίκη Βόλου Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού Οικονόμος Τσαριτσάνης- Απόλλων Μακρυχωρίου

13η αγωνιστική ΑΟ Σελλάνων-Φωκικός ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αναγέννηση Καρδίτσας Νίκη Βόλου- Πιερικός ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου Απόλλων Μακρυχωρίου- ΑΣ Μετέωρα Αστέρας Ιτέας- Οικονόμος Τσαριτσάνης


football-league-2019.jpg

Copyright © Niki Volou FC 2019 | Created by Afanis

NIKI VOLOU FC 

800px-EPT_logo.svg.png